adguru_ Invalid query: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ''adguru_rss'' at line 1\n testQUERY =
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/adguru.sk/web/adguru_page/index.php on line 266
Úspešné zrealizované bannerové reklamné kampane v adGuru - inzerenti

Ako adGuru funguje Ako spustiť kampaň Nástroje adGuru O nás

Ako adGuru funguje

Prípadové štúdie

Už nebudeme rozprávať o tom ako to funguje, pozrite sa na výsledky zrealizovaných kampaní:

Cestovný ruch – sezónna ponuka
Cestovná kancelária pôsobiaca na trhu už 19 rokov. Špecializuje sa na letecké zájazdy a dovolenkové pobyty v zahraničí. Prelom rokov je pre Cestovnú kanceláriu začiatkom novej sezóny, kedy potrebuje prezentovať svoju ponuku zájazdov na nadchádzajúci rok a zaujať tak klientov, ktorý nakupujú dovolenky a zájazdy v predstihu. Cestovná kancelária tento rok tiež oslavuje 19-te výročie od založenia spoločnosti.
 PDF | 219 KB

CPA kampaň – elektronický obchod
Klientom je elektronický obchod, ktorý ponúka široký sortiment humorných darčekových predmetov. Na trhu pôsobí necelé 2 roky. Cieľom kampane je preto zviditeľnenie sa vo veľkej konkurencii a taktiež zvýšenie predaja vybraných produktov.
 PDF | 221 KB

Dlhodobá produktová kampaň – elektronický obchod
Klient prevádzkuje elektronický obchod ponúkajúci trendové športové oblečenie a doplnky. Svojimi produktmi sa špecializuje na ženy a mladšiu generáciu. Ich komunikačným odkazom je kombinácia zdravého životného štýlu s moderným dizajnom a módnym vzhľadom.
 PDF | 212 KB