adguru_ Invalid query: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ''adguru_rss'' at line 1\n testQUERY =
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/adguru.sk/web/adguru_page/index.php on line 266
Cielenie, správa, návratnosť a nástroje v bannerovej reklame adGuru

Ako adGuru funguje Ako spustiť kampaň Nástroje adGuru O nás

Ako adGuru funguje

Čo je adGuru

adGuru je aukčný systém na nákup bannerovej reklamy. Prostredníctvom jediného online účtu môžete jednoducho nakupovať reklamu na takmer 400 webových stránkach ako aj spravovať, cieliť a vyhodnocovať reklamné kampane. adGuru šetrí čas a náklady investované do online marketingu.

Medzi hlavné výhody systému adGuru patrí:

Návratnosť investícií do reklamy
Vďaka pokročilým funkciám oslovíte potenciálnych zákazníkov a efektívne tak využijete prostriedky investované do reklamy.

Dynamická cenotvorba
Žiadne fixné ceny! Sami si určíte ako chcete nakupovať bannerové plochy a koľko chcete minúť za celú kampaň.. Nastavenia kampane máte možnosť meniť podľa aktuálnej situácie a regulovať tak náklady na kampaň.

Jednoduchá správa kampaní
Spravujte svoje kampane kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka intuitívnemu online užívateľskému rozhraniu Vám na správu kampaní stačí pripojenie na internet.

Kvalitný zásah reklamných kampaní
Do adGuru sú zaradené stovky webových stránok, ktoré spĺňajú výberové kritériá. Máte tak záruku, že Vaša reklama sa bude zobrazovať na najrenomovanejších stránkach s kvalitným obsahom.

Kontrolovateľné výsledky kampaní
adGuru ponúka podrobné štatistiky na základe ktorých môžete optimalizovať svoje kampane a ovplyvňovať ich výkonnosť.

Podpora tímu špecialistov na bannerovú reklamu
Náš tím Vám rád pomôže so spustením, riadením a nastavením kampane, tak aby splnila Vaše očakávania. Kontaktujte nás pre bezplatnú odbornú konzultáciu.